Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jó a csalánsampon?

Mire jó a csalánsampon?

Figyelt kérdés

Mostanában töredezik a hajam, és nagyon zavar, mert eddig nem szokott. :( Szeretném kipróbálni a csalán sampon, mert sokan dicsérték. Szerintetek érdemes? Nem zsírosodna tőle a fejbőröm?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2010. okt. 28. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag jó zsírosodásra, de szerintem semmi hatása nem lesz a töredezésre.
2010. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csalán sampon hajhullásra és hajnövesztésre jó.
2010. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örömmel hallom, ugyanis elkezdtem növeszteni a hajam. :D És hajtöredezettségre mit ajánlotok? :(
2010. okt. 28. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Töredezettségre a ricinus olaj is jó, na meg persze hajnövesztésnek is kiváló!
2010. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Töredezésre szinte bármilyen olaj jó, nem csak a ricinus. A hajolaj a legjobb, mert a többi elég sűrű. Pár cseppet oszlass el vizes hajon és puhább meg fényesebb lesz a hajad. Így sokkal hatásosabb, mint azok amiket ki kell samponnal mosni és a sampon cseszi tönkre a hajad.
2010. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A csalánsampontól nem zsírosodik a haj,aki megszeretné növeszteni a haját arra is jó.A töredezés ellen pedig használj hajvégápolót!Nekem pl:Avonos hajvégápoló szérumom van:D.(Viszont ha vasalod a hajad akkor attól törik,szóval akkor is használj hajvégápolót, hajkondicionáló spray-t,és hővédőt és próbáld meg kevesebbet vasalni,ha nem vasalod akkor bocsi):D
2010. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!