Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek életem első...

Holnap megyek életem első gyantázására. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

A felsőtestemet fogom szőrteleníttetni, most először. Mennyire fog fájni? Mennyi idő alatt "piheni ki" a bőr a kezelést? Mennyi ideig fog szőrtelen maradni?

20/f


2011. okt. 11. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A kipihenés attól függ hogy milyen érzékeny a bőröd bár a felsőtest eléggé az, mindenképp érzékeny bőrre való gyantával gyantáztass, és készülj fel hogy igenis eléggé fájni fog! Lehet többször nem is mész majd, bár hozzá lehet szokni egy idő után.A jobb helyeken gyantalemosó olajat plusz hűsítő gélt is felkennek utána. Átlagosan 3-4 hétig tart a szőrmentesség. Amúgy miért szőrteleníted? igaz megoszlanak a vélemények de nem sokan szeretik a csupasz csigákat. Ezt mint kozmetikus mondom neked.
2011. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De aranyos :) Nekem csak a lábamat gyantázták eddig, mivel a felsőtestem nem szőrös, hát az fájt eléggé. Bár mindenkinek azt mondtam, hogy pozitív csalódás volt számomra, sokkal rosszabbnak képzeltem. Függ attól is, hogy mennyire szőrös a felsőtested. A lábamon pl normális mennyiségű szőr volt, max. 20perc alatt végeztünk, utána 3-4 hétig tök sima volt a lábam, 1-2 óra múlva már nem éreztem, hogy égne, igaz én kenegettem. Az az egyetlen problémám a gyantázással, hogy előtte két hétig növeszteni kell a szőrt, hogy elég hosszú legyen és beleragadjon. Különben én mindig gyantáztatnék. 17L
2011. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!