Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszkettek borotválkozás után?

Viszkettek borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Úgy értem intim szőrtelenítés után mondjuk egy nappal. Mit csinálsz vele?
2010. okt. 28. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Villanyborotvám van. előtte hagyományosat használtam.

Sose viszkedtem se aznap se másnap.

18/F

2010. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem irritál, mikor nő vissza?

Csak azért kérdezem, mert szeretném teljesen leborotválni. Eddig csak bikinivonalon volt, de itt is, ha már nő vissza, akkor tud viszketni, és most nem tudom mi legyen.

2010. okt. 28. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap szedtem le és kicsit én is érzem, hogy viszket...de nem tudom mit csináljak vele :D
2010. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én úgycsinálom h fürdés előtt lehúzom. majd fürdésnél szappannal megmosom akk kicsit csíp. de azután semmi. lehet a szappan gátolja meg h ne viszkedjen.

18/F

2010. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem gyógyszertárban lehet rá kapni valamit.
2010. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit szokott viszketni de általában csak akkor, ha minden nap borotválom. Ha alulról húzod felfelé, akkor sokkal irritáltabb lesz meg piros pöttsös is akár úgyhogy én fordítva csinálom.
2010. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is szokott.. ez azért van mert a bőr érzékeny, és a borotva pengéje irritálja.. nekem egy kicsit segít ha behintőporozom, de szappannal nagyon fáj
2011. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!