Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a hajnak, ha nem hajra...

Árt a hajnak, ha nem hajra való ollóval, hanem papírra való ollóval nyírom meg a hajvégeim, mert kicsit töredezettek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ollónak árt csak!
2010. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

áh, csak "kicsit" roncsolod vele!:S


sztem egyszerűbb,ha a fodrász csinálja!


22/L

2010. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz semmi baja. Csak esélyes, hogy ronda lesz és utána úgyis el kell menned fodrászhoz.
2010. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elég éles az olló, akkor szétroncsolja a hajvégeket. Vegyél egy hajvágó ollót, dm-ben 1600 ft körül van.
2010. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy a legtöbb fodrász is 1500hufos rossmannos ollót használ, aminek a hatásfoka ugyanannyi, mint egy elég éles papírvágónak. Ha elég éles, semmi baja nem lesz a hajadnak, bár inkább pangét használj, csak vigyázz vele XD
2010. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de egy igényes fodrász nem olyat használ. Papírvágóból maximum a Fiskars a normális, ami sokkal drágább egy rossmannos hajvágó ollónál. Meg általában az a lényeg a hajvágó ollóknál, hogy csak hajat vágj velük. Én régen egy nagyon drága, de nem hajvágó ollóval szoktam vágni, azt hittem az milyen király, tök éles, és vettem egy olcsó hajvágó ollót, kiderült, hogy az sokkal élesebb. A penge meg alapból nem túl jó, mert nem egyenesen vágja el a hajszál végét, hanem ferdén és egy részéről lefejti a hajat védő réteget és sokkal hamarabb törni fog.
2010. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!