Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom besütni a hajamat....

Nem tudom besütni a hajamat. Miért?

Figyelt kérdés
Már minden lehetséges módszert próbáltam. Lakk sütés előtt és után, erre ezután wax, de egyszerűen nem lesz hullámos a tincs. Talán még egyenesebb is, mint sütés előtt. Rendesen felcsavarom, olykor előfordul, hogy egy-egy tincs kicsit hullámos lesz, de a nagy részét lehetetlen besütni, mert mikor leveszem a vasról nem hullámos. Miért lehet ez? Teljesen el vagyok keseredve, mert vasárnapra be kéne süssem az egészet és nem megy.
2010. okt. 29. 12:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Válaszoljon már valaki. Tök fontos! :D:D Vasárnapra kell. :S
2010. okt. 29. 13:52
 2/8 anonim ***** válasza:
használj nagy méretű hajcsavarót, mert az is szép loknikat tud csinálni
2010. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de azzal sem sikerül. :(
2010. okt. 29. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Törődj bele. Volt egy osztálytársam, szalagavató előtt 3órát ült a búra alatt csavarókkal, mire odaért a próbára, szögegyenes lett a haja. Végső pillanat előtt az egyik fodrász anyuka megcsinálta neki vassal... 5perc múlva semmi sem látszott. Ilyen a típusa, dauer, semmi sem fogná meg, szóval ne gyötörd feleslegesen a hajad, inkább próbálj ki valami olyan frizut, ami jó a hajadból.
2010. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hát köszi. :(
2010. okt. 29. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
jaja, jól írják előttem, nem lehet vele semmit sem csinálni. :S
2010. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én hajam is ilyen. besütöm és 2 perc múlva nem látszódik belőle semmi, akármennyire fújom lakkal stb.

de!

fodrászoknak általában van olyan, hogy fel kell rakni gázra, megmelegíteni és azzal besütni a hajat.nekem ez segített a hajamon :) esküvőre mentünk s még következő nap is olyan volt, mintha akkor csinálták volna, pedig előzőnap reggel lett megcsinálva :D

2010. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jajj, az élet nagy problémái...
2010. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!