Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni azért,...

Mit tudnék csinálni azért, hogy ne legyen bozontos a hajam? Van rá valamilyen termék vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
máj. 24. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy negatív jelzőt kaptál rá? Ha nem, akkor jó az úgy.
máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem kaptam de nekem nem tetszik. És nem akarom szanaszét vasalni, mert hát az nem a legjobb...
máj. 24. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Na jó, de milyen haj? :) Vékony / vastag szálú? Egyenes / göndör? Sérült / erős? Hogyan szárítod, hajkefével kihúzod, csak úgy levegőn, hajkefe nélkül szárítóval...?
máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borotva.
máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képed van?
máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alapból hullámos, rövidszálú és ilyen körkefével szoktam szárítani ami egyben hajszárító is. Az egy kicsit segít de nem sokat, mert sok hajam van
máj. 25. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ellenőrzésképp:

A: a körkefés szárítót forgasd folyamatosan szárításkor a hajban, nem jó, ha csak húzod-fésülöd vele a hajad, mert úgy nem simítja le jól a hajszálakat. Van egyébként automata forgókefés eszköz is, de nem tudom, mennyire erős, személyes tapasztalatom nincs vele.

B: szárításkor egyszerre ne vegyél fel nagyobb mennyiséget a kefére, mert csak az szárad szépen, ami közel van a kifújt levegőhöz, tehát teljesen és egyenletesen át kell fújnia az egész tincset, amit éppen szárítasz.

C: ha a fenti se elég, lehet, hogy túl erős a hajad egy sima szárítós formázáshoz. Ha így van, nem nagyon lehet kikerülni a vasalót a sima hajhoz.


Termék:

hajadnak megfelelő balzsam / maszk

leave in spray-t érdemes lenne megpróbálnod

valamilyen hajformázó termék, elsősorban blowout kategóriából

(+hajvasaláshoz hővédő spray)


Igazából mindhárom termék abban segíteni fog, hogy amikor szárításra kerül a sor, a hajad könnyebben átfésülhető, kihúzható legyen a kefével, a styling termék a formatartásban is segít.


(Ilyen hajra egyébként olajos vagy szilikonos hajápolókat szoktak tenni szelídítésként, de ezek a hajhosszra valók. Mivel rövid a hajad, nem lenne jó szerintem, zsírosít.)

máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
máj. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!