Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett ilyen "bozontos" a...

Miért lett ilyen "bozontos" a hajam? Kép!

Figyelt kérdés

Pár hónapja lett ilyen ronda. Tele van mindenféle méretű szálakkal, ettől pedig hajmosás után olyan, mint egy fészek. Nem törik egyébként, könnyen fésülhető, de borzasztóan bozontos hatást kelt ezektől az összevissza szálaktól. Mitől lehet, és mit tudok ellene tenni?

[link]


2017. szept. 26. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyakrabban mosod, mint eddig?

Elkezdtél használni mostanában valami új terméket?

2017. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, és ugyanazokat a termékeket használom, mint eddig. Az étrendem is ugyanaz.
2017. szept. 26. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a párás, esős idő miatt? Mióta ilyen idő van, nekem is így néz ki.
2017. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Enyém rosszabb. Bár nekem a festék tette tönkre.
2017. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Válts hajápolókat, lehet, megszokta a hajad
2017. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok az úgynevezett baba, vagy növendékhajad. Nem hullott mostanában a hajad a szokásosnál jobban? Egyébként ha megfelelő hosszúságúra nőnek akkor jobban kisimulnak. Valamint a párás levegő is okozhatja hogy jobban szétállnak.
2017. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre, hogy jobban hullott volna. Egyébként ez a kép közvetlenül mosás és szárítás után történt. Tényleg olyan, mintha babahajak lennének, a legrövidebb kb. 5 centis, tehát kb. 4 hónappal ezelőtt történhetett valami, de nem emlékszem.

Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 26. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
uh, szegény, nagyon gáz. a szőkítés, és a vágás, és a vaslás teszi tönkre. vágasd le, de ne az eddigi fodrászoddal, mert az egy barbár.
2017. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Huh. Milyen hajápolókat használsz? Vasalod?

Pakolásokat/ olajakat szoktál rá rakni?

2017. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs szőkítve, soha nem vasalom. Minden hajmosás után balzsamozom, heti egyszer argánolajas pakolást teszek rá. Vágva fél éve nem volt, és mint mondtam, egyáltalán nem törik, nem száraz, hanem így szétállnak a rövidebb-hosszabb szálak. Nektek is köszi a választ.
2017. szept. 27. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!