Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki lehet hozni magunkból a...

Ki lehet hozni magunkból a maximumot bő egy hét alatt? Ha igen, mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit átváltozni az őszi szünet alatt,mivel egy érzelmi válságon mentem át az elmúlt időben, és ezzel is mutatni,hogy túl vagyok rajta,mert abban az időszakban eléggé elhagytam magam.Fodrászhoz már van időpontom és vásárolni is szeretnék, bár nincs annyi pénzem, hogy az egész ruhatáramat átalakítsam, így szerintetek miket vegyek amikkel felfrissíthetem a ruhatáramat?És még miket ajánlotok,hogy megújulhassak őszi szünet végére?
2010. okt. 29. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálgass sminkeket és azt amelyik a legjobban áll, hordd is!! :D

Bár ez nem egy hetes dolog, de én nem rég kezdtem el rendszeresen sportolni, és az is nagyon feldob. Pár alakalom után már több volt az önbizalmam, pedig akkor még nem látszik a változás, de a tudat, hogy sportolok, feldobott. :D

2010. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már fodrászhoz van is időpontod, én még tippként ajánlom, hogy hajszínezővel (ami pár mosás után kijön kb 2-3 hónap alatt a hajból) ugyanolyan színűre színezd be a hajad, mint az eredeti. Fényesebb lesz sokkal, és jobb tartása lesz tőle a hajadnak!


Szerintem vegyél egy különleges egyberészes ruhát - a h&m-ben gyönyörűek vannak 5-6 ezer ft-tól -, illetve ha nincs sok pénzed, akkor inkább kiegészítőkre költs!

2010. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!