Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok, és van egy...

14 éves vagyok, és van egy ősz tincs a hajamban. Mit tanácsolsz? MOST KÉPPEL

Figyelt kérdés
Engem aztán egyáltalán nem zavar, de a barátaim mindig cikiznek vele. Nem tudom hogy a lányok mit gondolnok róla, kivéve az idősebbek akik szerint sexy. Mit csináljak vele, haggyjam így vagy festessem be?
2010. máj. 29. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:
2010. máj. 29. 20:10
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem ciki és én biztos, hogy nem festeném be.nem néz ki rosszul és mivel elég világos a hajad, így nem vészes és nem kell szégyelned
2010. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eggyik tanáromnak volt, és azt kamuzta, hogy alapból ilyen, mert egyszer beütötte ott..(ez azért volt fail,mert már am is az egész haja ősz volt és festette, mert volt amikor le nőtt neki 1 kicsit, tehát direkt hagyta ki azt az 1 tincset:D:D

Tehát nem tom, hogy ez igaz-e és neked ezért van-e.Na mind1 csak elmeséltem 1 vicces történetet.


Szerintem nem annyira gáz, vagyis nem gáz, csak az, hogy olyan mintha direkt szivattad vna ki azt az 1 tincset:D de nem vészes..

2010. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 14/L vagyok, és nekem nem tincs van, hanem hajszálak, de egy csomó. a felső rétegben nincs, de ha hátul felemelek valamennyit, nagyon látszik. a fodrász is mindig mondja, hogy jéé, őszülsz..

szerintem egyáltalán nem gáz a hajad, sőt, szerintem tök egyedi.;)

2010. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is tökre tetszik, én tuti nem festetném be a helyedben

20/L

2010. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyik oszimnak is az volt amit vmelyik válaszoló írt, csak annyi különbséggel, hogy ő tényleg beverte a fejét és egy tincs ősz neki a sötét hajában, de egyedi, jól néz ki :D


hagyd így :D

2010. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez tök jo.hagy igy ahogy van.nagyon szexi.
2010. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is van, de én festetem bár olyan helyen van ahol se ugy nem látszik ha összefogom se ugy ha kiengedem... de a tudat zavar:D


15L

2010. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is van sot meg az otarsnoimnek is van... en az olyat szerencsehajszalnak hivom... es egy szalert nem eri meg befesteni
2010. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!