Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurákat javasoltok?

Milyen frizurákat javasoltok?

Figyelt kérdés
Nekem már rég hosszú, a hátam közepéig érő hajam van. Eddig,mindig vagy kibontva hordtam, vagy csak egybe felfogtam a hajgumival. Nem tudnátok javasolni vmi más frizurát? ami jó a hétköznapokra? Esetleg van oldal ahol arról szól, hogy hogyan tudnám felkötni máshogy a hajam?
2010. okt. 29. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem széles hajpántokat.

És amire mostanában szoktam rá: fél oldalt erőre veszem az egészet, és befonom egy rövid szakaszon, de nagyon lazán, az se baj, ha a másik oldalon kijön pár lazább tincs. Esetleg nem is fonom be, csak begumizom két-három helyen (ruhához passzoló színnel lehetőleg).

Esetleg ugyanez, csak hajpánttal kombinálva.


Mondjuk nekem majdnem derékig ér, lehet, hogy ha rövidebb, abból nem lehet olyan lazára.


Hajgumik vagy fonás helyett esetleg tarkónál kiszedsz két tincset, lazán körbetekered őket szemben két irányban, az aljukat valami picike, nem feltűnő csattal rögzíted.


Egy időben két copfot is szerettem hordani, csak mindig ötször kell próbálkoznom, mire sikerül olyanra, hogy jól álljon és ne "igazi" óvodásan.

Olyat is csináltam, hogy összesodortam, félbehajtottam (ekkor összecsavarodik magától) és a végét valahogy megpróbáltam pofásan rögzíteni. Úgy néz ki, mintha harmada hosszú, kétszer olyan vastag hajad lene.


Amíg volt pár kicsit rövidebb tincsem, olyat is szerettem csinálni, hogy kiszedtem elől két tincset, aztán a maradékból csináltam egy olyan tipikus hátul a haj felő része szorosan összegumizva a fejem búbján jókislányfrizurát, a maradék tincseket meg a fülem mögé pakoltam.

2010. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon jó tanácsok :D ki is próbálom :D
2010. okt. 30. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!