Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamra hajlakkot fújok,...

Ha a hajamra hajlakkot fújok, sütővassal begöndörítem, majd göndör hajra való hajhabot, aztán hajlakkot fújok rá, akkor úgy marad a hajam?

Figyelt kérdés
Egyenes a hajam, kicsit makacs és nem tartja meg csak simán (minden nélkül, csak hajvassal göndörítve) a loknikat.
2010. okt. 31. 11:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak egy alkalomra kellene, a mindennapokban nem szoktam vasalni sem. Nem szeretném szinte mindennapos használatával tökre tenni a hajam, remélem, ennyit kibír :)
2010. okt. 31. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy csináld, hogy mikor megmosod, utána tegyél rá habot. Megszárad, mehet a lakk, göndörítés és a végén is lakk.
2010. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha waxot használok a végén hajlakk helyett az jobb vagy nem olyan tartós?
2010. okt. 31. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!