Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha lány látemre...

Mit csináljak ha lány látemre rendesen szakállam nőtt az ajkam fölött.17éves vagyok és elég sötét, nagyon gáz. Néha szedegetem szemöldökcsipesszel de vissaznő? Van vmi megoldás? Nagyon zavar

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakál ?:) esetleg bajusz az van a szád felett . Mindenkinek van bajusza , kinek erősebb kinek nem . Kozmetikusnál lehet szőkíteni , gyantázni avgy esetleh otthon kicsipeszelni , hyantázni. Vagy végleges szőrteleníteni :) de az drága
2009. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek is van bajusza és szakálla is sőt még oldalt is van pár szőrszál.Ő gyantáztatja és csipegeti csipesszel.

Engem egyáltalán nem zavar,és most már Őt sem nagyon.

2009. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van,én itthon szemöldökcsipesszel kiszedem,hogy ne látszódjon,nekem is visszanő,és vissza is fog nőni,max egy idő után gyengébb lesz.Ráadásul sötét hajam van,így nekem is nagyon látszana.Sőt a legjobb barátnőmnek is van,ő kozmetikusnál gyantáztatja.De szerintem gyantáztad vagy szed ki magadnak,mert nem szép ha egy lánynak bajusza van.
2009. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az BAJUSZ! :D

Nekem is van, sokszor cikiztek is érte a suliba. Szőkíttesd, vagy gyantáztasd, mindkettőt megcsinálja egy kozmetikus. :)

2009. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van halvány BAJUSZ, de nem szoktam vele foglalkozni, szerencsére a bőröm sötétebb, csak akkor lehet észrevenni, ha valaki célirányosan csak azt figyeli 4 centiről :D Viszont szoktam szőkíteni itthon, még így is. Drogériákban kapható, megkérdezed az egyik eladólánykát és hoz neked egyet, pár száz forint. Szerintem jobban megéri, mint kozmetikushoz járkálni, mert 1 doboznyi (amilyet én vettem) egész évre elég. Kifejezetten szőrszálak szőkítésére van. Próbáltam egyszer intim területen is szőkíteni a csíkomat, de narancssárga lett (ugye ott eredetileg erős fekete a szőr), úgyhogy gyorsan le is gyantáztam, mert csúnya színe volt. De a gyengébb szőrszálakat nagyon szépen elhalványítja.
2009. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!