Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől vannak piros pattanássze...

Mitől vannak piros pattanásszerű pöttyök a lábamon, boka fölötti részen?

Figyelt kérdés
Próbáltam nem borotválni egy ideje, mert borotva idején mindig piros pöttyös volt, de most, hogy abbahagytam így is pöttyös...
2010. nov. 1. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta hagytad abba? Lehet kell pár nap neki hogy elmúljon velem is ez volt.
2010. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyár óta! :S
2010. nov. 2. 10:22
 3/4 A kérdező kommentje:
meg viszkeeeeeet!!
2010. nov. 2. 10:23
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.. attól jött elő amikor leborotváltam a lábam de nem használtam semmi testápolókrémet se semmit. Amúgy is elég száraz volt a lábam és hát gondoltam,hogy nem lesz semmi bajom tőle...Próbáltam kenni krémekkel de csak nem múlt kb:1 hónapig... Én azt ajánlom,hogy kenegesd testápolókrémmel... Nekem is ilyen kis pattanásszerű valamik voltak és elviselhetetlenül viszketett. Sajnálom de én is csak kivártam amíg magától elmúlik nem tudok más módszert.
2010. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!