Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros pöttyök a felkaromon,...

Piros pöttyök a felkaromon, mik ezek?

Figyelt kérdés

utána olvastam és találtam egy olyan betegséget amikor piros pöttyök vannak a felkaro..olyanok mint a pattik csak pirosak...van egy ilyen ismerősöm akinek ugyanilyen van a kezén..csak ő elvakarta és barna foltos lett a keze...HELP! mik ezek a piros pöttyök??:SS


14/L


2011. nov. 1. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen kis piros pöttyök mondjuk nem nagyon csúnyák de azért észre lehet őket venni, de már hosszú évek óta rajtam vannak, nem vakarom el őket, egyszerűen együtt élek vele. Szerintem tedd te is ezt.

F/16

2011. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is van....már azt se tudom hány éve :S nekem télen alig van,nyáron meg még az alkaromon is van,én sajna nyomkodom mert nem tudom elviselni ahogy megvan telve,de amit nem leszek lusta elmegyek egy bőrdokihoz. am rengeteg fiatalnak van,de passz,h mi lehet. tonikokkal és aknesollal lehet kicsit csökkenteni
2011. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám volt! Próbáljátok ki az Eucerin tusfürdőt (piros kupak, narancssárga lötty). Az árát nem tudom, de ha jól emlékszem nem vészes. Lehet a bőr kiszáradásától is, szóval testápolóval is kenjétek, egy próbát megér! :)


16/L

2011. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak néha volt,de testápolóval pár napig kenegettem,és elmúltak.
2011. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) huuhh..megnyugodtam h nem csak nekem vannak ilyen pöttyeim :DD
2011. nov. 1. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is voltak, aztán el kezdtem használni olyan tusfürdőt és testápolót, ami minden sza rtól mentes és azóta elmúltak. nálam az allergia és a szárazság miatt volt szerintem.
2011. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is van, keratosis pilaris a neve, már ha ugyanarra gondolunk...

én minden fürdésnél alaposan át szoktam dörzsölni finoman szivaccsal, de ha utána olvasol biztos találsz te is valami hasznos tippet... kezelni amúgy nem nagyon lehet, de nekem már nagyon sokat halványodott.

2011. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!