Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon feszül és hámlik az...

Nagyon feszül és hámlik az arcbőröm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte a kozmetikai arctisztítás mellékhatásának gondoltam azt, hogy hámlik a bőröm.

Most már viszont fájdalmas, ahogy feszül és hámlik.

Az orrom is teljesen vörös, holott mindenhol máshol világos a bőröm.


Mit tehetnék?


2010. nov. 4. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Óvatos arcradírozás, és valamilyen wischy/neutrogena/kakóvajas krém talán segítene. De ez csak egy tipp. Nekem hajszárítás után szokott nagyon száraz lenni az arcbőröm, feszül, fáj, húzódik. Akkor bekenem valamilyen krémmel, és elmúlik.
2010. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
krem?????
2010. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fekete szappant kaptam a kozmetikustól, de már azt sem merem rátenni, mert csípi a bőröm...
2010. nov. 4. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én arcom is pontosan ugyanilyen, pedig már kipróbáltam rengeteg arckrémet, az olcsótól a drágáig, de semmi nem jó. Nekem mindig ilyenkor jön elő, mikor lehűl a levegő. Nagyon zavaró.:(

25\l

2010. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz, és ad valami jó krémet.

Ilcsi termékeket használok én is. De a fekete szappant csak arctisztításra használom, nem hagyom rajta mert sokan igy használják...de ez szerintem úgy már nagyon szárít!

2010. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!