Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium árt vagy segít a...

A szolárium árt vagy segít a pattanásos bőrnek? Nagyon csúnya a bőröm fehér ás pattanásos és a helyük is látszódik.

Figyelt kérdés
Szóval az én bőrömnek segítene vagy ártana?
2010. nov. 4. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ha lebarnulnál akkor is látszanának a hegek
2010. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
A szolárium árt a bőrnek,és nem segít a pattanásokon..
2010. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Feküdhetsz 1 kád mészbe. az se fog segíteni.

Nagy tévhit h a szoli segít a pattanásos bőrnek. mit segítene? A nap még jobban szóba jöhet mert az természetes meg tartalmaz 1-2vitamint.

De a mikrohullámú sütő? hova gondoltok ti is már.

18/F

2010. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
nekem kifejezetten elhalvanyulatak,mondjuk nem az arcomon voltak hanem a hatamon volt egy par de eleg rondak:)aztan a szolitol leszaradtak es nyomtalanul eltuntek.
2010. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem segített a szoli.
2010. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász segít a leginkább. :) Ha elmondod mi a problémád tuti ír ki valami krémet vagy ilyesmit ami használ is.
2010. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

"A nap még jobban szóba jöhet mert az természetes meg tartalmaz 1-2vitamint."

:DDDDDDDDDD ez valami új tudományos felfedezés a részedről, hogy a Nap tartalmaz vitaminokat? :DDDDDDDDD úristen. ülj le egyes!

szerintem is jobban jársz, ha elmész egy bőrgyógyászhoz... de emellett egy héten elmehetsz nyugodtan szoliba, amíg nem jön rendbe az arcod. elég sok ismerősömnek segített. aki meg a szoli ellen van... igen, mindenki tudja, hogy bizonyos idő után káros... na de nem mindennap 20 percre kell befeküdnie és úgy kinéznie, mint egy pirított ri banc és egyáltalán nem kell 60 éves korára összeaszalnia magát...

2010. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
A nap tényleg "tartalmaz" vitamint köztudott, hogy D vitamint juttat a szervezetbe.:)
2010. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Már voltam bőrgyógyásznál többször is, de nem segített a krém amit felírt. Nagyon kiszárítja a bőröm. Valaki tudna valami jó megoldást rá?
2010. nov. 4. 20:24
 10/19 anonim ***** válasza:
A Roaccutan nevű gyógyszert próbáltad már? Bőrgyógyász írhatja ki, elég brutális, de a kezelés után olyan lesz a bőröd, mint a babapopsi. :)) Közben eléggé száraz lesz stb., de gondolom az a cél, hogy a végén szép legyen.
2010. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!