Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya az arcom, mi legyen?...

Csúnya az arcom, mi legyen? :S (15/L)

Figyelt kérdés
csúnyának érzem az arcom, bár már sokan mondták, hogy aranyos arcom van, de én mégis néha amikor belenézek tükörbe csúnyának látom magam. Az alakommal nincsen nagy problémám, noha nem vagyok vékony,de kövér sem. Kicsit duci vagyok, de hagyjuk ezt most. Sminkkel úgy érzem okés az arcom, meg minden, de smink nélkül meg úgy érzem nem az igazi :/ Nincs sok pattanásom, de ha van egy kevés alapozó és mintha ott se lenne. Kevés önbizalmam van, szóval ha lehet ne romboljátok tovább és valami tanácsot adjatok, köszi.
2011. okt. 31. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet.
2011. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiraksz/Küldesz egy képet magadról?


18/F

2011. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, nem sokat tudunk így neked írni, eleve azt sem tudjuk, hogy hogy nézel ki. Ennyi idősen egyébként mindenkinek az a legnagyobb problémája, hogy "Basszus, de ronda vagyok!", ez idővel enyhül, és megbékélsz magaddal. Azt, hogy csúnya vagy-e vagy sem, a többi ember reakcióiból tudod leszűrni, de a szépség/csúnyaság (feltéve, hogy létezik csúnya ember) nagyon szubjektív dolog. 19L
2011. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Próbálj úgy sminkelni, hogy az illjen az arcodhoz. A frizuráddal is tudsz dobni a külsődön.

A megfelelő smink kiválasztása szín alapján:

[link]

Szem sminkelése forma alapján:

[link]

Sminkelés arcforma alapján:

[link]

Haj kiválasztása fejforma alapján:

[link]

Ezeket nézegesd. A legtöbb amit a szép arc érdekében tehetsz, hogy megtanulod, hogy emeld ki az előnyös tulajdonságaid, mi áll jól neked. És annak meg nagyon örülj, hogy nincsenek pattanásaid, nekem zsíros bőröm van, és nagyon nehéz eltüntetni, kezelni a patikat. Te szerencsés vagy. 15l

2011. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

1.Rakj fel képet magadról

2.Szerintem ne sminkkel próbálj jól kinézni

3.21.században járunk, KOZMETIKUS

4.Kevés önbizalom?Járj karatézni!

2011. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eszti777 ***** válasza:
0%
léci rakj föl képet
2011. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!