Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a "fonalkákkal"?

Mit tegyek a "fonalkákkal"?

Figyelt kérdés

Voltam kozmetikusnál, és elmondta, hogy elég problémás a bőröm (amit addig is tudtam). De nem pattanásaim vagy mitesszereim vannak, hanem valami fonalszerű dolog. Tágak a pórusaim, és hosszú, fonálszerű, fehéres anyag jön ki belőle. Nem mellesleg még érzékeny is a bőröm, tehát rögtön bepirosodik, ha megnyomom (a kozmetikusnál is ez volt), és olyan is marad. Minden nap arcradírozom, krémezem (direkt érzékeny bőrre való krémmel). Mit tehetnék még? Kozmetikushoz nem tudok járni sokszor, mert drága.

(tudom, már kérdeztem ezt a kérdést, de még mindig várom az ötleteket!)


2010. nov. 5. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
jééé! nekem is fonalkáim vannak :) no meg nekem is érzékeny a bőröm... jó púder, ennyi elég.
2010. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát jó púder...attól csúnyább lesz..eltömíti a pórusokat! Sztem használj garniert én azt használom.a ilyen zöld dobozú gél és arcelmoső ami nem tonikos,mert bepirosodik a toniktól.;)
2010. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, a púder egyáltalán nem arra való, hanem mattítja az arcod. És a bőröd is szárítja.

A másodikat lehet kipróbálom, bár most épp a tonikot szeretném megvenni, kipróbálni.

Köszönöm a tanácsokat!

2010. nov. 6. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!