Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid, Forcapil, Biovanne....

Revalid, Forcapil, Biovanne. Melyiket ajánljátok, melyik a legjobb a hajszerkezet erősitéséhez, sűrűvé tételéhez? Fiu vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Revalidot és Biovanne-t szedtem. A Biovanne nekem nem jött be. :-( Mintha fájt volna a hasam. Nem nevezném erős fájásnak de egyfolytában éreztem a hasam. A Revalidról nem tudok se jót se rosszat mondani.


Végigcsináltam mindkét kúrát. Nem lett jobb, szebb a hajam. :-(


Amit ajánlanék helyette az a Bánfi hajszesz és sampon.

Olcsóbb és jobb mint ezek a kapszulák.


Amit nem baj ha tudsz, hogy ezek a kapszulák tartalmaznak B vitamint ami "étvágygerjesztő". Én eddig mindenkitől azt hallottam, hogy felszedett pár kilót magára míg ezek valamelyikét szedte.

2009. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fenti válaszolóval, én mindhármat próbáltam, egyiktől sem lett szebb vagy dúsabb a hajam, viszont a Revalisról gyomorsav-túltengésem lett (ez rajta is van a tájékoztatón lehetséges mellékhatásként), a Biovannétól meg állandóan puffadtam. Nekem a "de Miclén" márkájú barna hajszesz jött be a legjobban. Az megállította a szeptemberben kezdődött hajhullásomat, és három hónap után úgy néz ki, kezd rendbejönni a hajam. Tudom ajánlani, DM-ben kapható.
2009. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Revalid!Revalid!Revalid!Én szettem anno egy hónapig szedtem kb a tablettás változatát mikor nagyon levoltam amortizálódva.Iszonyatosan nézett ki a hajam de rendbe szedte.Azóta a tea változatát használom az is nagyon jó csak nem annyira erős mint a kapszula mostmár hogy rendbe jött a hajam ez is elég neki.Nekem nagyon szépen rendbeszedte ,csak ajánlani tudom!
2009. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon rendes tőletek!!
2009. jan. 8. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Forcapil!ÉS fodrászként javaslom,vendégeimen látva a változást!Kapszula és folyadék együtt!2hónap és garantált a változás.
2009. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint kapszula, és hajszesz egyszerre, ugye? És köszönöm szépen a választ!!
2009. jan. 9. 19:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg tudnátok még azt mondani, h mennyibe kerül az oldat, és menyibe a kapszula? :) Köszönöm!!
2009. jan. 9. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

szia!


a forcapil 3 hónapra olyan 9-10.000 forint, a bánfi sampon úgy 600 forint körül van, a hajszesz is. Nekem a bánfi nem igazán használt, fiú vagyok, telogén effluviumom van, de mióta a forcapilt szedem, szépen el kezdett dúsulni, ismét látoma reményt :). amúgy ha nem hullik a hajad, több nem lesz :/ azért ne vegyél, mert kevésnek látod... :/ :) remélem, tudtam segíteni!

2010. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!Én is telogén effluvium "betegségben" szenvedek.Lány vagyok.+ hónapja kezdödött csomóba hullik ki a hajam,de diffúz az orvos szerint.Elöszőr a halántékomnál vettem észre hogy rengeteg hajam elment,aztán már máshol is megritkult!Forcapilt szedek+elocom oldat!Te túl vagy már rajta?MEnnyi ideig tartott?Mennyi hajad hullot el?Nekem még mindig hullik kb a hajam 30-40%-át vesztettem el eddig!És mivel kezelted?
2012. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Biovanne csak bőrre jó, de nem szabad sokáig szedni. A kúra eleje nálam nagyon jó volt, de én több kúrát is tartottam, meg sokáig szedtem, és kihullott tőle a hajam, mert sok benne az A-vitamin. Az A-vitamin-túladagolás hajhulláshoz vezet, meg amióta nem szedem, azóta sokat javult a bőröm. Tehát abból egy kúra, aztán talán egy év szünet, és megint jöhet egy kúra, vagy valahogy így. De csak óvatosan, mert a napi A-vitamin-szükséglet fele van egy kapszulában, és annak a túladagolásától csak rosszabb lesz a helyzet.
2019. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!