Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Punkok haj állításának módszer...

Punkok haj állításának módszere? Mert a sör szappan egy dolog de nagy hajat nem értem h lehet fölállítani visszonylag könnyen és hosszú távra

Figyelt kérdés
Punk haj
2010. nov. 6. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajlakkal.

Ha tarajom lenne még előtte kivasalnám utána lakkal befújnám.

2010. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaja, hajlakk a legkézenfekvőbb.

szakaszonként állítod fel a tarajat, fujsz rá hajlakkot, úgy tartod az egyik kezeddel, a másikkal meg szárítózod, és ugymarad.

segíthet rajta a wax is, de az drága.

2010. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kreppelő+tupír+hajlakk.


ha túl sok hajlakkot teszel rá csak elnehezedik és a súlytól lelepul. tecsóban van 200 ftos hajlakk... bár valljuk be nem túl anarchista dolog büdös multitól vásárolni.

2010. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kreppelt haj ugye könnyebben összeakad, meg eleve nagyobbnak tűnik. Az is segít ha nem frissen van mosva a haj... de ha nagyon zsíros az se jó.
2010. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én punk voltam tavaly farsangon és az amúgy egész hosszú hajamat sikerült teljes egészében felállítanunk a barátnőimmel.

Jó erősen fel kellett tincsenként tupírozni és rengeteg hajlakk rá, és a hajlakkot hajszárítóval szárítottuk meg rajta, mert úgy sokkal jobban tart (sima extra erős baleát használtunk)

Egész este megállt, pedig táncoltam is bele, meg egy csomó mindennek nekimentem, mert nem tudtam kiszámítani, hogy hol a vége (kb 30cm magas volt, így még a 160 centimmel is elértem a 190-e hajjal együtt)

2010. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!