Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek nekem képeket...

Linkelnétek nekem képeket szatén, méz, és gyöngy szőkéről? Nem tudom melyik hogy néz ki, melyik a szebb.

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyikkel fessem be a hajam.a színskálából nem nagyon tudok kiindulni.Loreál casting glosst gondoltam hogy fogom használni.vagy tudnátok ajánlani jobb minőségűt?/ezekben milyen %aránya van a hidrogénper oxidnak? gyenge vékony szálú a hajam/
2010. nov. 7. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szatén szőke az olyan természetes szőke hatású. [link] A legjobban ehhez tudnám hasonlítani.

[link] Vagy ezen a jobb szélső lyány.

A méz szőke, néha kicsit narancssárgás fényben játszik. [link]

[link]

A gyöngy szőkének fogalmam sincs milyen lehetne a színe, így a dobozon nagyon fakó hatást kelt. Ajánlom neked a szatén szőkét. Szőkék közül talán a legsötétebb, így ha ennyire aggódsz a hajad miatt talán ez tartalmazza a legkevesebb roncsoló anyagot. De a loreál casting hajszínkrém, állítólag ammónia mentes, ez pedig csak jó. Vagy esetleg kipróbálhatod a garnier ammóniamentes hajfestékjét is.

[link]

[link]

2010. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

szerinted melyik a jobb festék? a loreál vagy a garnier?

és a szatén szőke tényleg az a jobb oldali képen levő lány hajszíne?mert akkor nagyon szép az a szín

2010. nov. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!