Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neutrogea termékek. Mi a...

Neutrogea termékek. Mi a véleményed róluk? Jók?

Figyelt kérdés

Hamarosan elfogy az összes ápolási szerem, sajnos az eddigiek nem igen váltak be (Nive, Garnier, néha Dove). Arra gondoltam, hogy mikor megyek újakat venni, mindenből Neutrogenat veszek. Testápolóból, kézkrémből, Tonikból, arckrémből...

Kinek mi a véleménye ezekről a termékekről?


2010. nov. 7. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A testápolóik és a kézkrémeik nagyon jók. Páromnak úgy ki szokott száradni a keze, hogy kirepedezik és vérzik. Vettem neki neutrogéna testápolót, azzal szokta kenni, hamar megpuhítja és begyógyítja a bőrét. :)
2010. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén , utálom . Büdös és úgy ragad, hogy az már nevetséges.A szájápolója is borzalmas. Semmivel sem tud többet, mint a GArnier.

Ami viszont nagyon meglepett az a Lidlben kaphato Cien ureás testápoló, aminek kék műanyag van a kupakja alatt és egy kis orvosi kereszt. A Clinique testápolómat hagytam ott érte.Nincs benne tartósítószer, illatanyag, mesterséges állagjavító, semmi.

Jó még az AHA-va Dermud sensitiv skin reliefje is nagyon.

2010. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!