Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1-2 hónap múlva betöltöm a...

1-2 hónap múlva betöltöm a 30at. Egy harminc éves nőnek milyen termékek tartoznak az alap bőrápoláshoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 29 vagyok,nálam kb. ezek: krémes arclemosó, hidratáló krém arcra, testápoló, amellett szerintem a legfontosabb a sport, alvás, és a megfelelő étkezés, mert ezek is szebbé teszik a bőrt. Mostanában kezdtem el használni szemránckrémet, de mindig elfelejtem felkenni!
2011. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

31 vagyok.

Este éjszakai krém, reggel nappali krém, garnier essentials ránctalanító mindkettő.

szemránckrémet használnom kéne már, de még nem vettem meg, mindig elfelejtem. Használok amúgy szemkörnyékápolót, de ez még csak sima korrektoros.


Arclemosó reggel este, én csak sima habzót használok, most éppen a reklámozott masszírozós garnier pure-t vettem meg.


Arcpakolás: iszappakolás hetente egyszer.


Szerintem kell éjszakai és nappali, ránctalanító hatással bíró krém, előbbinek szükségességét 28 éves korom körül tapasztaltam először, nagyon sokat számít! És szemránckrém.

2011. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én kecsketejes szappant vagy feketeszappant használok. nyáron shea vajat vagy kakaóvajat kenek az arcomra, ha száraznak érzem. egyébként semmi, és sose voltam az a nagy kencézős. alapozót 25 éves koromig egyáltalán nem, azóta csak nagyon-nagyon ritkán használok. 32 vagyok, de simán tagadhatnék egy 5-öst. nem biztos, hohgy jók ezek a csodakrémek. nem gondoljátok , hogy ezek is úgy működnek, mint a gyógyszerek a mellékhatásokkal: egyik generálja a másikat. a kozmetikaipar a női hiúságra épít, meg az örök fiatalság eszményére. elhiszed, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, megszépít az elégedettség és a harmónia? sokkal inkább mint ezek a jövője nincs csodakrémek.
2011. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok.Igazából mostmár az alap hidratálás a fontos,nem kellenek szárító készítmények.A 3 lépéses tisztítás,heti radírozás és havi 1-szer kozmetikus,hogy a miteszereket eltávolítsa.
2011. okt. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó (kozmetikus) milyen termékeket ajánlsz? a bőröm szerintem vegyes, mert a T-vonalban eléggé zsíros és a többi rész az arcomnak meg általában száraz..

az eddigi válaszolóknak meg köszönöm szépen, hogy iyen gyorsan válaszoltak :)

2011. okt. 10. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésekre emailben szivesen válaszolok.Akár egy komlett bőrápolási programot is összeállíthatunk,csak írd meg az árkategóriát ami belefér.
2011. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó..küldtem emailt, remélem megkaptad :)
2011. okt. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!