Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves vagyok és még szinte...

20 éves vagyok és még szinte csak az államon van szőr!?

Figyelt kérdés
mit tehetnék hogy nőljön máshol is mert így ugy nézki mintha nem tudnék borotválkozni,vagy mivel lehet kiváltani azt hogy jobban nőljön?
2010. nov. 7. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg borotváld azt a kicsikét is. Minél többet borotválod, annál erősebb lesz a szőr, jobban is fog nőni, elméletben.
2010. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De szerencsés vagy..Én 13 éves vagyok és a bajuszom,és a szakállam is látszik, bár szőke vagyok. De én örülnék neki ha nem lenne szőr az arcomon :D Ennyi idősen.
2010. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tesóm 23 és még mindig nincs raja túl sok szőr épp csak egy kis bajusz, de az is alig látszik. Szerintem ez valami genetikai dolog lehet mert volt olyan osztálytársam, aki már 16 évesen tiszta szőrös volt.

Amúgy én nem hiszek abban, h a borotvától erősödne a szőr, mert a szőr belülről nő, a borotva meg kívül vágja le. Legfeljebb csak ha levágod, akkor feltűnőbb ha nő...

2010. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!