Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Homlokomon van egy kiálló...

Homlokomon van egy kiálló anyajegyem, amibe időnként véletlenül bele is kapok, úgyhogy le szeretném szedetni, mielőtt baj lenne belőle. Bőrgyógyásznál ezt meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

TB-re, ingyen?

Milyen pontosan egy ilyen művelet? Nem marad nyoma?

Anyám szokott azzal riogatni, hogy ha leszedetem, akkor több nő másutt. Van ennek bármi alapja?


2010. nov. 7. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog több nőni máshol :S Egyszerűen szerintem csak érzékeny vagy a napra és ennek hatására jönnek elő. Szóval semmi alapja szerintem.
2010. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet ingyen csináltatni. Viszont a heg ott marad, tehát ha nem nagy az anyajegy, szerintem nem éri meg. Én a vállamról szedettem le, pont ahol a táska pántja szokott lenni, engem is nagyon zavart. Biztos, hogy nem fog több nőni, mert leszedeted!
2010. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyi érzéstelenítéssel leveszik, egy vágást ejtenek, annak a helye nekem úgy 7 év után is látszik, a kulcscsontomon van. De nem fájdalmas az eljárás. Bőrgyógyászhoz menj el, és ad beutalót sebészetre, vagy háziorvoshoz. Nem tudom, h tb támogatja e, de gondolom igen, ha nem szépészeti beavatkozás, hanem az egészséged miatt fontos beavatkozás.

Nincs alapja, h több nő máshol.

2010. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!