Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon ilyen sebes pattaná...

Az arcomon ilyen sebes pattanások vannak, pontosabban a homlokomon. Mivel lány vagyok erre nagyon betudok parázni. Hogyan lehet a legjobban megelzőzni/kezelni/eltüntetni? Jobb, ha nem nyomom ki? (mert én mindig vakargatni szoktam, irritál:/)

Figyelt kérdés
15/L :)
2011. aug. 13. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig sebes. Az a legjobb ha már sebes, hogy neogranormon-al kend be.Az hámosító és hamar elmúlik tőle. Illetve még a sudocrem is jó.De próbáld meg nem kapargatni. Tudom nehéz én se tudok leszokni róla.
2011. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, én ezt szoktam csinálni: ha sebes a patti, megvárom míg megszárad, aztán a sebet lekaparom, a gyulladt helyen bekenem alkohollal vagy teafaolajjal.

Hogy ne látszódjon hogy piros, kis alapozót kenek rá!

2011. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)))
2011. aug. 14. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.

Sajnos nekem az arcomon millió kis pattanás van...:/

Idő kell neki hogy eltűnjön, de már régóta kezelem...

Majd írj, hogy mi lett. (:

2011. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, oksi! ;)) :)
2011. aug. 14. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szokj le a kaparásról én is kapartam, és már egy éve nincsenek pattanásaim csak ronda nagy hegek... :S Nekem is a Neogranormon vált be, de úgy használom hogy bedörzsöltem vele jóformán az egész arcom-ez esetben te a homlokodat, és úgy gőzöltem fel.

És tudom, nehéz megállni hogy ne alapozd le, de a friss sebekre inkább ne kenj.

2012. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm!:)
2012. jan. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!