Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy dobjam fel a hajam?

Hogy dobjam fel a hajam?

Figyelt kérdés
Félhosszú szőke hajam van kék melír csíkokkal..Ezzel nincs is bajom csak azzal hogy mindennap ugyanolyan a hajam és már unom...Fele egyenes és a másik fele pedig göndör( úgy hogy nem vasalom és göndörítem).Szoktam kivasalni is de akkor meg olyan lenyalt fejem van.Van egy oldalfrufrum is...Nemrég vágattam le de nem is látszik.Vágatni belőle nem akarok megint mert most próbálom növeszteni..Mit csináljak vele?Hogy lehet egyszerűen és gyorsan göndöríteni?
2010. nov. 7. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit hülyén irtad le "Fele egyenes és a másik fele pedig göndör( úgy hogy nem vasalom és göndörítem).Szoktam kivasalni is de akkor meg olyan lenyalt fejem van mér irod azt hogy nem vasalod mikor utána meg leírod hogy néha kivasalod nincs nagy értelme.én nem értem a kérdésedet mert hülyén van leírva..
2010. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy vasalás és göndörítés nélkül egyik fele ilyen a másik olyan...De néha ki szoktam vasalni.
2010. nov. 7. 17:55
 3/8 A kérdező kommentje:

Na jó ezt ugyanúgy leírtam..xD

szóval ha megszárad a hajam akkor elöl göndör és hátul meg egyenes..De néha ki szoktam vasalni hogy elöl is egyenes legyen és olyankor van lenyalt hajam..

Remélem így már érthető..:D

2010. nov. 7. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
fess bele más színt, vagy zselézd vlahogy kócosabbra. ha nagyonszőke vagy festheted krepp papírral, az olcsó és sok szín van belőle, rádásul nem tartós ugyhogy sűrűn váltogathatod és nem si roncsolja annyira... pl fesd be a frufrud.
2010. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szinnek ott a kék és az elég bele mert még csak 15 vagyok nem akarok annyira sokat...
2010. nov. 7. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Már értem.Akkor mért nem göndöríted be a hátulját is.
2010. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kék melír???Felejsd el sztem....

Göndöríteni pedig úgy a legegyszerűbb hogy veszel göndörítő habot...benedvesíted a hajad végét,rákened és diffúz hajszárítóval(azt hiszem így hívják amikor kerek tárcsát lehet tenni a szárítóra) szárítod...nekem ez beválik....természetes is.

2010. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem most fogom majd csináltatni a kék melírt mert már kbegy hónapja megcsináltattam és azzal nincs bajom...De amit most írtál az szerintem jó..majd kipróbálom...Köszi az eddigi válaszokat..
2010. nov. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!