Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig kell a hajon...

Mennyi ideig kell a hajon hatni hagyni a balzsamot?

Figyelt kérdés
vagy ez balzsamtól függ?
2010. nov. 7. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél más,de rajta van a dobozán.
2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyit a dobozra írnak.
2010. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb 3-5 percig szoktam, és akkor szoktam kifésülni a hajam, amikor rajta van, mert akkor könnyebb, és kevésbé károsítja a hajat, mntha utána fésülöd ki.

Nekem a fodrász azt mondta, h nem árt, ha rajta hagyom pár percig, semmi baj nem lehet belőle, ha tovább marad rajta, csak végül mindenképen mossam ki. Az viszont nem jó, ha csak felkened és rögtön le is mosod, mert annyi idő alatt nem tudnak beszívódni a hatóanyagok.

2010. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pár percig szoktam, felkenem, és amíg rajta van tusfürdőzök, arcot mosok, stb. Vizesen sose fésüld a hajad, mert nagyon káros!!!
2010. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!