Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezett, szálkás...

Száraz, töredezett, szálkás végű hajra ajánlanátok hajpakolást, spray-t, bármit? (nem balzsamot, abból sokfélét kipróbáltam) az se gond ha drágább

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a hajam sokkal jobban eltöredezett, és nagyon hullik (bár azt hallottam ez ősszel megszokott, mert a nyár alatt elvékonyodott haj ilyenkor cserélődik), de hajmosás után iszonyatosan összegumancolódik, pedig használok hajbalzsamot, és ugyanúgy mosom a hajam, ahogy mindig is mostam, és ezelőtt nem gubancolódott össze, most pedig még kifésülni is nehéz.
2011. okt. 1. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

az én hajam hamar zsirosodik, és a vége töredezett, száraz gondolom a hajvasalástól pedig balzsamozom meg rakok minden mosás rá hajvégápolot és ráadásul hővédöt is használok:D szoval.

Most vettem wu2 sampont mert volt 1 minta darabom és elégsz puhává tette a hajam.pedig elhiheted a méregdrága samponoktol kedzve mindet kiprobáltam. Ha ez sem válna be hosszútávon akkor át válton babasamponra mivel nincsen benne semmi olyan mesterséges dolog ami káros mert ugye babáknak van. Nem is olyan drága 500ml 489 ft a tescoba , a syoss v a wella 500ml meg 1000ft fölött van kivéve ha akcios..

Wu2-öt is azért vettem mert ugye elég régota van a "divatban" és ebben sincsenek olyan gáz anyagok.

proba szerencse.:)

2011. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá kókuszolajat vagy meleg olívaolajat. Sokkal jobbak, mint a boltban kapható agyonreklámozott hülyeségek! Hidd el :)
2011. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is pont ez volt a problémám pár hónapja. A száraz, sprőd végektől mindenképp szabadulj meg persze fodrász segítségével. Én a serical latte tejproteines hajpakolását vásároltam fodrászom tanácsára.

Hajmosás előtt törölközőt terítek a vállamra. Ketté választom és a lehető leggazdagabban bekenem ezzel a hajpakolással. Hajmosás után már csak kifésülöm egy gliss kur spray segítségével, és ha már törölköző száraz a végekre avonos hajvégápoló olajat kenek. Persze itt is ketté választom a hajam és csak a szárazabb végekre teszek 1 pumpálásnyit.

Mivel szőkitve lett a hajam, ezért nekem nagyon kellett valami olyan segítség amivel helyrehozhatom a hajam anélkül hogy lekéne vágatnom. Minden hajmosás előtt ez nálam a rutin. Persze hanyagolom a hajvasalót és a társait, de a legutóbb már megdícsért a fodrász hogy milyen jól helyrehoztam a hajam.

Remélem neked is beválik.

2013. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!