Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi van az arcommal? (kérdés...

Mi van az arcommal? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

A állam kivan száradva, fáj és szörnyen kivan pattogva, mintha sok kis apró pattanás lenne. Az arcomon meg mellette van egy piros folt, be van gyulladva teli van nagy pattanásokkal és viszket. Mi van az arcommal? Valakinek volt már ilyen? Mit tudok vele csinálni? Bőrgyógyász, vagy kozmetikus?

15/L


2010. nov. 7. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez hirtelen jött, akkor bőrgyógyász. Nem kented semmivel?!
2010. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem kentem semmivel

pár hétig ilyen volt az arcom aztán elmúlt és megint kijött :S

anyum azt mondta először menjek el kozmetikushoz, aztán ha ő nem tud segíteni akkor bőrgyógyász

2010. nov. 7. 20:56
 3/4 tikana válasza:

A leírtak alapján csalánkiütésnek tűnik. Azaz valamire allergiás lehetsz. Calcium pezsgőtablettát igyál 3-4 napig.

Ettől függetlenül érdemes bőrgyógyászhoz menned, aki akár antihisztamin tartalmú tablettát is felírhat, így hamarabb elmúlik.

2010. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyennel voltam bőrgyógyásznál, felírt krémet, de nem használt.:S

Pezsgőtablettát is ittam.

De nekem nem csak az arcomon jön ki, hanem mindenhol.

Szerintem vissza kell mennem.:S

2010. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!