Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ez? Kérdés rövid...

Mitől lehet ez? Kérdés rövid magyarázat hosszú.

Figyelt kérdés
14éves vagyok. nem rég kezdtem el észre venni h a hajam nagyon hullik. eddig nem hullott de most. minden hajmosásnál kihullik egy nagycsomó. mitől lehet ez? nem sűrűn vasalóm. kb. 3-4 naponta mosom meg. segítsetek!
2011. szept. 18. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg az anyukádat, hogy vigyen el bõrorvoshoz. Esetleg vannak kulönbözõ szépségvitaminok hajra is ( Revalid, vagy Dm-es Das gesunde plus vitamin hajra). A legfontosabb, hogy táplálkozz egészségesen és szedj vitaminokat. De ha nagyon hosszú a hajad, akkor lehet csak úgy tunik, hogy sok hullik ki. A vasalót pedig hiába használod ritkán, ugyanúgy roncsolja a hajat és ezáltal több hajad hullik ki.
2011. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is elsősorban vérvételre menjetek, gyulladástól, mint rossz fog, mandula, vagy hormonális zavartól is előfordulhat ilyen.
2011. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltam én is ezzel, vérvételre küldött...vashiány volt az oka....lehet neked is, de persze nem általánosítok, de a legjobb esetben ezek vitaminhiányt szoktak jelezni...
2011. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!