Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért mindenki a rövid hajat...

Mért mindenki a rövid hajat bírja a fiúknál?

Figyelt kérdés

Szóval 17/f vagyok és szőke lassan már hosszú hajam van de mindenki azt mondja, hogy nem áll jól pedig én hosszú hajjal sokkal jobban érzem magam.

Igazából bőven a vállam alá akarom növeszteni, de majdnem mindenki ellenzi,


2010. nov. 7. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mert a hosszú haj az "nőies" és félnek, hogy "elnőiesedsz". Én azt mondom, tegyél rá. Nekem is volt hosszú hajam, mert úgy éreztem jól magam (pedig egy kicsit sem vagyok nőies), és nem érdekelt, ki mit szól hozzá.
2010. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nekem volt vállig érő hajam és kényelmetlen volt egy idő után egyenesen utáltam, levágattam és sokkal jobban éreztem magam.
2010. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát valóban ha nem vagy kemény metal arc. Akk elég érdekes a hosszú haj.

Legalábbis én így gondolom. de nemvagyok ellene.

18/F

2010. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeségeket XD Mutassatok már egy vikinget aki rövidre nyírt arccal, vagy borotváltan járt volna :D

A hosszú haj férfiaknál nem nőies, csak a karót nyelt marhák terjesztették el ezt anno, mert nem találták elég ápoltnak :D

És tök mindegy hogy milyen stílusú az ember - bár ettől már idegrohamot kapok hogy folyton bedobozolnak valamilyen kategóriába - mindenki járhat úgy, ahogy éppen kedve tartja. És senkinek semmi köze hozzá, amíg nem sérti a közszeméremet :P

2010. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ja, am 20/L voltam
2010. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
én bírom a hosszú hajú srácokat,persze van akinek nem áll jól,de ez ritka,szinte mindíg javít az összképen.
2010. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Bizony le kéne vágatni!

nem való az egy fiúnak! értsd meg, lányos na! ennyi, de ez éppen elég.

Holnap vágasd le mindenképpen aztán linkeld ide be az eredményt!

2010. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Hát én meg kifejezetten a hosszú hajú pasikra bukok. Olyan jó beletúrni... Persze ha csak ápolt.
2010. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Lány voltam:)
2010. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nekem nincs bajom a hosszú hajú pasikkal, a pasimnak is olyan félhosszú haja van :) 15/L
2010. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!