Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajat szeretnék csak...

Rövid hajat szeretnék csak nem tudom hogy jol állna mert az arcformám hosszukás és mindig hosszu hajam volt és mindenki azt mondja a hosszu áll jol honnan tudjam jol állna a rövid haj?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

nézzd meg itt. nekem egyik legjobb döntésem volt, hogy levágattam a hajam. untam hogy hosszú volt és nem lehet vele semmit sem csinálni. így sokkal jobb, kiemeli az arcom.

2010. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Én ezeken próbálkozom... :)


25/N

2010. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem is tudom...ha nagyon keskeny az arcod, akkor lehet, hogy nem lenne jó, de nem akarok hülyeséget írni:)

ha rövid hajban gondolkozol, akkor szerintem érdemes lenne fokozatosan vágatni, szóval nem a legrövidebbre, hanem kicsit rövidebbre, aztán fokozatosan egyre többet vágatni...mert ha eddig hosszú volt, és így szoktad meg, túl nagy lesz a változás, és ha nem tetszik, nehezen, soká nő meg...és az nem jó...nagyon gondold meg, azt ajánlom:)

egy nőnek a hosszú haj a lejobb, persze nem azt mondtom, hogy a rövid nem szép, mert tényleg vkinek sokkal jobban áll, és vagányabban néz ki...de érdemes azért meggondolni:)

és ugye sokan hosszú hajról álmodoznak...mert nagyon szép:)

ha pedig unod már a hajad, akkor új frizurákat is kipróbálhatnál, az is sokat változtat az emberen:)

nagyon sok frizura van, kis új szín, és már is feldobod a szép hajadat:)

szerintem kicsit még nézelődj, és utána hozd meg a választásodat:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden arcformához lehet olyan rövidebb frizurát találni, ami előnyös. Keskeny, hosszúkás arccal pedig a legkönnyebb a frizuraválasztás...


Én is az eltelt évek legjobb döntésének tartom, hogy másfél hónapja megszabadultam a derékig érő hajzuhatagomtól, és egy rövidebb, punkos frizurára váltottam. Úgy érzem, így sokkal jobban kifejezi a hajam a személyiségemet, ápoltabb, rendezettebb lett a fejem, és végre nem érzem mindennap a kényszert, hogy "változtatni kéne", mert mertem változtatni. :)


Én mindenképp levágatnám a helyedben, mert mi történhet?:) Maximum újra megnöveszted.


Azzal az eggyel viszont számolj, hogy frizurák terén sok a régimódi ember, és kb az emberek 80% állandóan azt szajkózza, hogy egy nő hosszú hajjal nő...

2010. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 éves fiu vagyok kerestem már fodrász programokat de csak nőit találtam :S
2010. okt. 11. 13:06
 6/6 anonim válasza:
NEKEMIS HOSZÚ A HAJAM DE ELDÖNTÖTEM HOGY LEVÁGATOM
2012. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!