Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy nő felajánlotta hogy ha...

Egy nő felajánlotta hogy ha akarom hajmodelt csinál belőlem, de ahhoz lekéne vágni a hajamból és én azt sajnálnám de szeretném ha kicsit ismertebb lennék mit csináljak?

Figyelt kérdés
Légyszi sagítsetek !
2010. nov. 8. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A haj visszanő nem kell izgulni. Mennyit vágnának? 21/L
2010. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most nem akarlak ijesztgetni de 1lányt ismertem névről. Meg néha láttam.

Szép hosszú barnás haja volt 1ik nap megjelent színes hajjal nagyon tépettre volt vágva.

Mindenki szerint totál jó volt.

De visszahallottam h megbánta amit bevállalt.

Olyan ember keze alá engedte magát aki tulajdonképp hülyét is csinált belőle néha v épp rajta gyakorolt.


És alig ismerik még ma is.. Nem éri meg hacsak nem neves szalonba mész.

Mindezek mellett nincs olyan szer ami helyre hozza a hajad ha megbánnád.

18/F

2010. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, és szerintem ettől nem leszel ismertebb. egy leszel a sok hajmodell közül. biztos szép hajad van ha már felkértek, örülj neki és tartsd meg magadnak. :))
2010. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Azt fognak csinálni a hajaddal utána, amit akarnak főleg, ha szerződtetnek. És ha te meggondolod magad a szerződésben vannak feltételek és kötelességeid. Én egy hajmodellt sem ismerek amúgy, sem névről sem képről, sem tv-ből sem sehonnan. Örülj, hogy szép, hosszú, dús hajad van, ha akar modellt úgy akarjon ahogy vagy és azt amid van.
2010. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden akt fotózás így kezdődik.. :)
2010. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ettől, hidd el nem lennél ismertebb. :)

Én már csak tudom, faterom is hajmodell.. vagyis nem ez a polgári foglalkozása, csak mikor megkérik rá, akkor.(XDDD)

Ez annyiból áll, hogy hajshow-kra fognak vinni, és ott csinálnak neked hajakat. De kb. a kutya sem fog ismerni:DD


14/L

2010. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem tom mennxig vágnának

de inkább visszautasítom

2010. nov. 8. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell néhány cm-ből akkora ügyet csinálni! nyilván azért akarja levágni, mert el van töredezve.
2010. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!