Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rokonom felajánlotta a...

Ha egy rokonom felajánlotta a segítségét de nem jelentkezik, akkor nekem kellene már?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok munkanélküli. 1 hete említettem egy távoli rokonomnak ezt, és azt mondta hogy adjam oda az önéletrajzomat majd beviszi a munkahelyére, mert pont most ment el 2 nő.

Én másnap oda is adtam neki. Ez volt múlthét hétfőn. Azóta nem jelentkezik, hogy sikerül-e vagy ne bizakodjak vagy valami....1 hét alatt vajon el tudott intézni valamit szerintetek? Vagy várja még, legyek türelmes hátha jelentkezik?


2011. aug. 15. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én simán felhívnám, megkérdezném, hogy van, mit szóltak az önéletrajzhoz stb...
2011. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*Vagy várjak még, legyek türelmes hátha jelentkezik?


Bocsi.


Amúgy a névjegykártyáján az áll: menedzser. Nem tudom egy Lidl szerű üzletben mit csinál egy menedzser? Mert már az is eszembe jutott, hogy nem is olyan nagy valaki mint ahogy előadja...

2011. aug. 15. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
én papírom kb. raktáros vagyok, egyébként meg ügyvezető asszisztens, szóval ne ebből indulj ki:D
2011. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen? De nem gáz ha hívogatom? Nem fogja azt hinni, hogy erőszakoskodom? (Jó mondjuk már tényleg a hócipőm tele van hogy itthon vagyok ennyi ideje, szóval már jó lenne valami)

Meg 1 hét alatt nem tudom mit lehet intézni...

De lehet tényleg felhívom pár napon belül ha nem jelentkezik.

2011. aug. 15. 15:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaaah, hát de névjegykártyára csak nem ír olyan kamut nem? :D
2011. aug. 15. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ő ajánlotta fel, hogy segít, akkor szerintem ez nem zaklatás, nem kellene így vennie. Esetleg dobj neki egy levelet.
2011. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kamu, az enyém se, csak azt mondom, hogy nem tudhatod, ott mint manager mit csinál, és mekkora ember.
2011. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze hívd fel, hogy mizu, már repesve várod, hogy mehess dolgozni.
2011. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 hét lehet kevés is, sok is, attól függ, mekkora a szervezet? Viszont nem gáz, ha rákérdezel, legfeljebb elmondja, hogy ennyi idő nem elég ott. Az is lehet, hogy elsőre nem ment át a dolog, de még nem akar elkeseríteni, mert van még rá esély. Nem tudhatod. Ha rákérdezel, talán megtudod. Azt mondjuk nem szeretném, ha hasonló helyzetben engem naponta hívogatnának, de erről itt szó sincs.
2011. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na hát igen, igaz...Egyébként valaki azt mondta róla, hogy csak egy biztonsági őr :D de a szomszéd lányt meg be tudta tenni pénztárosnak. (Na jó mondjuk pénztáros mindig kell, szóval ez lehet nem si az ő érdeme volt annyira)


Áhh felhívom majd.

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 15. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!