Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajam végén fehér pötyök...

Ha a hajam végén fehér pötyök vannak (fehér pöttybe végződik) az azt jelenti h el van törve? és ha ketté van állva kis v-be vagy y-ba az töredezettet jelent?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen igen rendesen össze van töredezve a hajad. olló+balzsam+pakolás!
2009. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
addig nyíram amig nem lesz fehér pötty a végén?
2009. jan. 9. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jól értem-e, de lehetőség szerint te ne vagdosd otthon a hajadat!Bízd egy fodrászra ezt a feladatot.Az ő ollóit mégiscsak hajvágásra találták ki, míg az otthoni ollók általában nem elég élesek a hajvágáshoz(plusz tanácsot is kérhetsz tőle az ápolását illetően).Ha rendszeresen ápolod(értem ezalatt a hajbalzsam, nem túl forró hajszárítóval való szárítás, kíméletes kifésülés reggel-este, jó minőségű hajkefe stb.) és vágatod a hajadat, ez a problémád meg fog szűnni.Sok szerencsét!Ügyes légy!:))
2009. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
aranyos vagy:))))))) köszönöm szépen magamnak ügyeskedtem csak azt vágni ami tényleg el van törve haha...:$
2009. jan. 9. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok.

Én is csináltam ezt egyébként..megboldogult kamasz-lánykoromban...:)))Igazából nincs értelme egyenként vagdosni őket.Tényleg az a legegyszerűbb és legjobb, ha alaposan ,,átvágja" a hajadat egy fodrász.Meg amit fentiekben olvashattál...:))

2009. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát igen végülis azért pk a fodrászok mert ők tanulták:) csak féltem a hajam:( túl régóta várom már a hosszu hajat:(
2009. jan. 9. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Félted a hosszt.Miért nem ezzel kezdted?:)Mondjuk gondolhattam volna én is, hogy erről van szó. Tökéletesen megértelek.Hidd el, csak úgy szép a hosszú haj is, ha egészséges.Picit kell vágatni...Bátorság!:))
2009. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hmmmmm:) köszönöm:D:D:D
2009. jan. 9. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Növeszted a hajad? Én már több mint 2 éve! nem voltam fodrásznál, na akkor volt olyan még mellig sem érő tépett hajam...:S...elkezdtem szépen növeszteni, és már ott tartok, hogy a fenekemig ér, ugyan még nem egyenletes, de célom, hogy a tépett rész teljesen lenőjön (derékig érő egyenletes hajat szeretnék). Szóval ezzel csak azt akarom Neked mondani,homeg azoknak is, akik szintén növesztik a hajukat, hogy nem kell vágatni mindenféleképpen, nekem is van néhány töredezett hajszálam, de soha nem mennék fodrászhoz...stóval én úgy csinálom, h. heti 1x mosom (az ilyen hosszú hajat nem szükséges többx), és sose szárítom hajszárítóval, reggel-este kifésülöm és ennyi. És attól nem ápolatlan vki, mert nem keresi fel havonta a fodrászt...és nem is festem a hajam...meg mi volt régebben? Amikor még nem voltak ilyen csodaszerek?? Csak ebbe gondoljatok már bele. Szóval ha növeszted, én azt mondom, hogy egyáltalán ne vágass belőle!!!
2009. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi volt régebben?Tojás, citrom, sör, henna stb...mindig volt valami amivel szépítették a nők a hajukat.Nem kell havonta fodrászhoz menni, de elég gáz,ha valakinek látszódnak a szétroncsolódott hajszálai.Mivel jóval világosabbak és szálkásabbak ezek a szálak mérget vehetsz rá, hogy észre lehet venni.Persze sötétben nem látszódik...:DDD Amúgy se tanácsoltunk bubifrizurát..vagy ,,nullásgépet"..:D:D
2009. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!