Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj és egyéb természe...

Ricinus olaj és egyéb természetes hajápolók/hajnövesztők. Ki mit használ? Mi használt és mi nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Meleg, házilag készült citromos vitaminos teát iszom mindennap egyszer, vitamint szedek, és látom, a hajam egy hónapban 1 cm-t nő, régen 5 mm volt az átlag!
2010. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ez pontosan, hogy készül úgy értem ez direkt vitaminos tea vagy teszel bele vitamint?
2010. nov. 12. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat használok
2010. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Direkt vitaminos, de facsarok bele egy kis citromot, az jót tesz a hajnak.
2010. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kipróbálom.
2010. nov. 12. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!


a haj 1 hónapban 1 centit nő normális esetben.

érdekes a téma mert épp ma voltam fodrásznál, és én is szeretném, hogy mihamarabb meg nőljön hátközépig.

kérdeztem tőle, hogy tud-e valami praktikát.. hát mondott is, hogy ezek , meg azok állítólag.. mondta a ricinust is. de azt is hozzá tette, hogy igazából nem nagyon érnek ám ezek semmit.


aztán mondta, hogy figyelj meg oldjuk mi neked 2óra alatt.. fel varrunk egy kis póthajat. Na mondom azt már nem! arra nem lennék büszke, hogy pár óra alatt oda biggyesztesz valamit:)


22L

2010. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Nekem nem csak növesztésre de ápolásra is kell. Nagyon ki tud száradni a hajam és korpásodik a fejbőröm. Erre tud e valaki valamit ajánlani?

2010. nov. 18. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:
A ricinus mellé keverj olívaolajat. Ezt melegítsd fel és tedd a hajadra. Tehetsz bele mézet is :) Bugyoláld be 1-2 órára, majd most le.
2010. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miért kell oliva olajat is hozzá keverni? Milyen hatása lesz

köszönöm a válaszod

2010. nov. 19. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Könnyebben felkenhető és kimosható lesz. (:
2010. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!