Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat hogy kell...

Ricinus olajat hogy kell használni hajra?

Figyelt kérdés

azt szeretném megtudni hogy hogy kell használni, hajamat megmosom samponnal jól ki öblitem és rákenek egy kicsit és rajta hagyom? de meddig kell rajta hagyni és mennyit kell rá tenni? ki kell utána öbliteni a hajból? és zsírosodásra hajlamos hajra jó?

bocsi hogy ennyi kérdést tetten fel :)

előre is köszönöm :) 14/L


2011. okt. 1. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

szija :)

én hajmosás után, kicsit megtörölgetem, és úgy masszírozom bele, 10 percig rajta hagyom majd kiöblítem.

Utána fényesebb lesz a hajam, meg mivel olaj, szerintem épp hogy nem zsíros hajra jó :/

2011. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom hogy hajmosás előtt akár órákra olyan 2-4 óra vagy éjszakára is lehet.Igy hajnövesztő hatású,persze idő kell hozzá én is kifogom próbálni.Van aki tesz bele tojás sárgáját,egy kicsi étolajat vagy oliva olajat.Annyi olajat csinálj egy alakalomra hogy elég legyen a hajadra,nem tudom mekkora.Na szóval ha eltelt az idő akkor megmosod a hajad samponnal 2-szer.Igy nem fog nagyon bezsirosodni mert ugye lemosod.Volt aki csak 45 percig hagyta rajta minél tovább van a hajadon annál jobb.Anyukám is használta régen és ki nőt a ritkuló haja.Igy használta ahogy leirtam.Ja és olyan samponnal mosd meg ami erősen tisztit ami után nyikorog a hajad,pl gyógynövényes,vagy sima átlag sampon nem tudom mit használsz.van olyan sampon ami tele van ápoló anyagokkal az nem szedi le rendesen.
2011. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!