Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennás hajfestékkel beszabad...

Hennás hajfestékkel beszabad festenem a hajamat?

Figyelt kérdés

október 23.-án festettem be a hajamat kékesfeketére, az én hajam nagyon gyorsan nő, havi 3-4 centit, és kb olyan 10 centi hosszú,

volt festve a hajam még

május 7.-én szőkére

június 24.-én szőkére

augusztus 27-én világosszőkére

szeptember 24.-én sötétbarnára

és most ügye feketére, de eza fekete nagyon gyorsan kopik, már majdnem teljesen sötétbarna, és arra gondoltam inkább hennával festeném a hajamat, mert sok jót halottam róla, szerintetek kb mikor festhetném be vele? Inkább olyan rozsda-barna/vörös-et szeretnék


(most kb 2 centis lenövés van a hajamon)


2010. nov. 12. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

hennás hajfestéket én eddig csakis vörösesbarna színben láttam, én magam is olyat használok, és ajánlom, mert puha, erős szálú lett a hajam tőle, nem pedig sprőd, mint a festéktől, mert nincs benne hidrogénperoxid, teljesen növény alapú.

ha budapesti vagy, akkor tudok is ajánlani egy üzletet: a Móricz Zsigmond körtéren van egy füstölőkkel és kendőkkel teli keleti üzlet, ott kérhetsz egy hatalmas adagot 1800 Ft-ért, ami majdnem egy évre elég (nekem, de én rövid hajú vagyok).

remélem, tudtam segíteni :)

2010. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ajkai vagyok, itt lehet több féle színben kapni ezt a henna festéket, 1 szőke van, 3 barna, és vagy 20 vörös, tehát vörösekből van választék főleg,


[link]


ez a márka, 690 Ft egy doboz itt a boszorkányos boltba (az ilyen illatszeres bolt)

2010. nov. 12. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
ja éértem :) hát nézd, én bátran merem ajánlani, az én hajamnak jót tett, és nagyon örültem ennek, mert szép egészséges színe van, nem kopik hamar, szóval egy próbát megér szerintem :)
2010. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az "eredeti" henna tényleg csak vörösre festi a hajat, de lehet hozzá fekete teát vagy valami ilyesmi dolgokat keverni, ami sötítéti.
2010. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!