Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A narancsbőr elleni tekercselé...

Xénia0707 kérdése:

A narancsbőr elleni tekercseléshez jó egy krém és házifólia is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen tekercselésen, de nekem masszírozás is volt hozzá(elég fájdalmas volt)... 2 hónapos kúra volt, 1 héten 2x kellett mennem. Kisebb vagyont dobtam ki rá. Rengeteget szenvedtem a semmiért, csak a masszőr csaj látta úgy hogy elmúlt... Ha valóban meg akarsz szabadulni a narancsbőrtől, igyál sok vizet, sportolj legalább 4x 1 órát egy héten, egyél sok almát, ananászt, grépfrútot, fokhagymát, kelkáposztát stb, reggelente igyál zöldteát ízesítés nélkül, felejtsd el a fehér lisztes péksütiket, válts teljes kiőrlésű kenyérre, ne egyél sok cukros dolgot, chips helyett inkább egyél diót, mogyorót,mandulát, este tusolásnál pedig csinálj 3 perces hideg meleg váltózuhanyzást az érintett területre, és 1 héten egyszer vegyél tengeri sós fürdőt, valamint járj szaunázni és néha úszni. Röviden tömören ennyi. :D

De ha ki akarod egészíteni ezt tekercseléssel, szerintem tudsz venni olyan helyeken, ahol végeznek ilyen cellulitisz masszázst és tekercselést. Nekem Gigi márkájú koffeines krémet használtak.

2010. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy igen jó egy sima folpack hozzá.
2010. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen jó!!! Próbálom betartani már régóta ezeket és sok hasonló dolgot,amit Te is írtál. Ez a fólia érdekelt nagyon! Csak azt is hallottam,hogy jó,azt is,hogy nem...Na de akkor ki is próbálom! Köszi
2010. nov. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!