Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már az élesztős...

Próbáltátok már az élesztős pakolást? Mire jó, én úgy hallottam, hogy a miteszeres bőrre ez valóban így van? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
14/L vok,és elég miteszeres az arcom,főleg az orrom és az állam környékén,ez a pakolás tényleg jó?akkor is használhatom ha száraz a bőröm(nagyon hamar kiszárad a bőröm:S)?mit javasoltok,a kozemtikuson kívül?
2009. jan. 11. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kammilateát főzzél, és egy törölköző alá berakod a lábast fölé hajolsz és ott maradsz kb. 1 percig. És utána zsebkendővel kinyomkodod a mitesszereid. Az élesztős pakolást meg élesztőt összekevrt egy kevés tejjel, és azt kened fel az arcodra és rajta hagyod 10-15 percet, majd bő vizzel lemosod.
2009. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az 1 perc az nem kevés? (legalábbis kozmetikusnál 10-15 perc a gőzölés...)
2009. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Első válaszoló vagyok bocsi 10 percet akartam csak lemaradt a 0, és most visszanézve, télleg ki kéne javítanom.
2009. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és ezt milyen időközönként érdemes megismételni? a pakolást? (és gőzölés nélkül mennyire hatásos??)

[2. voltam]

2009. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

1.válaszoló:ezek szerint te szoktál ilyet csinálni?kb.milyen arányba teszel tejet és élesztőt?

2009. jan. 12. 18:15
 6/6 anonim válasza:
aknefug 3%-os gél.-ezt a gyógyszertárba lehet kapni,1100ft körül van,és nagyon jó.hidd el megéri!
2009. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!