Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik olaj feszesíti a bőrt?...

Melyik olaj feszesíti a bőrt? A cickókat?

Figyelt kérdés

és hol lehet olyan olajt kapni??? milyen árban?? tényleg jó aaaaaz az olaj is amit a füstölőbe mécsesek felé öntünk??


köszi előre is a normális válaszokat


2010. nov. 14. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mécseses izével sztem ne próbálkozz, de a dm-ben vagy a rossmannban (vagy mindkettőben) lehet kapni mellápoló olajat. Úgy emlékszem, hogy 1000ft alatt van, kb 700-800ft..
2010. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem füstölő, hanem párologtató!Igen, olyan olajokból is lehet keveréket készíteni, ami feszesít, de csak ha minőségi olajakat vásárolsz és az arány sem mindegy!Viszont aromaxos mellápoló olaj nagyon jó! [link]
2010. nov. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm : D
2010. nov. 15. 06:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia kb én 2 éve vetem gyogynövény boltban ilyen mellfeszesitő aromax olajat hogy, mikből álltak azt nem tudom de igen jot tett a melleimel én pont szülés meg szoptatás után voltam szépen rendbe hozta de viszont én asunfleur mellfeszesitő krémel egyützt hasaználtam Hogy ma még lehet kapni azt nem tudom! de viszont akkoriban az ára se volt sok neki.
2010. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. nov. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!