Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vagy vállig érő haj?

Hosszú vagy vállig érő haj?

Figyelt kérdés
Mellig érő hajam van, növesztem, nincs formája még. Pár barátnőm azt állítja h a vállig érő lépcsőzetes, frufrus haj sokkal jobban állt. Egy részem érzi, hogy van igazság ebben, viszont a párom ragaszkodik a hosszú hajamhoz. Ti mit tennétek a helyemben?
2010. nov. 15. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Én azt választanám ami jobban áll,de én nagyon örülnék ha nekem végre hosszú hajam lenne.
2010. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is fufrus lépcsőzetes van!

A tetszik a legjobban! A hosszú az átlagos!

Ha a párod meglát fufruval biztosan tetszeni fog neki is!

2010. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én frufru-t vágatnék a hosszú hajadhoz, ha a helyedben lennék. :) Nekem is mellig ér, már 2 éve növesztem és nekem is jól állt a vállig érő haj, de nem vágatnám le soha.
2010. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

14:04

Honnan tudod?Nem is tudod hogy hogy néz ki.Az a lényeg h a te döntésed legyen hogy milyet akarsz,én a hosszút szerettem a legjobban,sokféle frizurát ellehetett készíteni.

2010. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

én mindig megbánom mikor levágatom a hajamat...

Pl. mikor nagyon divatba jött a tépettre vágatott haj frufruval akkor a szép hosszú hajamat levágattam vállig érő tépettre frufrusra...jól állt ezzel nem volt gond,vasaltam,festettem de megbántam...

Én tuti nem vágatnám le,mert megbánnám.Szerintem nagyon szép az amikor egy csajszinak nagyon hosszú haja van :)

2010. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak, vagy a barátnődnek akarsz tetszeni? (persze az a legfontosabb, h magadnak tetsszél, de azért érted a lényeget....)
2010. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Én hosszút akarok mindenféle képpen. :)
2010. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon hosszú van, és le nem vágatnám. Pláne nem vállig érő tépettre, mikor mindenkinek olyan van. Sokaknak túl tépett is, és tök egészségtelennek néz ki a hajuk a tépés miatt.
2010. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
hosszú :)
2010. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy maradok a hosszúnál. Kíváncsi voltam, mások mit tennének. :) Szülinapomra, pedig egy különleges félig feltűzött frizurát szeretnék.
2010. nov. 16. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!