Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális hogy 21 évesen már...

Normális hogy 21 évesen már nem olyan feszes a bőröm?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy a combomon,fenekemen mintha kezdenék narancsbőrősödni. De 21 évesen? Nem korai ez?

Tudnátok javasolni vmi feszítő gyakorlatokat,vagy krémet,esetleg hogy mit ne egyek?


2010. nov. 15. 13:50
 1/8 anonim válasza:
Biciklizz sokat!
2010. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A narancsbőr tökre független a kortól.Zsír rakódott le oda,ezért lett karfiolos.De ez ugyanúgy genetikai,mint ahogy életmód kérdése.Nekem még 45 kg-san/170 cm vagyok/ is volt narancsbőröm,s most is van 55 kg-san. A torna segít,de a nők 90 %-nak van narancsbőre,úgyhogy ne parázz.Attól még lehetsz szexi!
2010. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak nézegettem meg ilyesmi,s észrevettem hogy már nem olyan mint régen. Anyukámnak is olyan már régóta,pedig ő is vékony testalkatú,én meg aztán pláne 174 cm vagyok s 55 kg.
2010. nov. 15. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:

manapság már a kiskiskolásokon is látni:o

ne aggódja,tornázz!:) : D

2010. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban genetika és helytelen táplálkozás miatt van.De ha rendszeresen sportolsz(bicikli,futás pl)és sok folyadékot iszol,szerintem megállíthatod!
2010. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! ezekután muszáj lesz vmit sportolnom.
2010. nov. 17. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
sok folyadék, masszírozás, sport segít :)
2010. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. nov. 17. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!