Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most ekkor ekkor ez (a) divat?

Most ekkor ekkor ez (a) divat?

Figyelt kérdés

Nagyon dús, sötétbarna, fél hosszú hajam van.

A homlokom, nem túl magas, de nem is kicsi.. olyan átlagos.

Most oldal frufrum van, de már volt sima frufrum (...) és szerintem jól állt. Most megint szeretnék frufrut vágatni, de nem tudom hogy ez divat még egyáltalán? Mert alig látok olyat, akinek van.. Csak végülis, mióta volt frufrum, eltelt 2 év.. és mivel abban a korban vagyok, hogy sokat változok, nem tudom most jól állna-e.. Nem tudnátok egy olyan oldal nevét belinkelni, ahol erről írnak, vagy esetleg ki lehet próbálni? (mert hallottam olyat, hogy van egy olyan program, ahol meg lehet nézni hogy egyes haj típusok jól állnak-e..) Köszi 13/L


2010. nov. 15. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már frizurát is divat szerint választotok ? Ez poén, már ne haragudj...Nekem is sima frufrum van, már 10 éve és szerinted hol érdekel, hogy divatos-e, ha jól áll ?? Ha neked jól áll, akkor vágass olyat. Úgyis tudod, hogy milyen.
2010. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy átlagosan jó fodrász divatos hajat fog neked vágni. próbáld meg megbeszélni vele, de szerintem a hajban ne a divat döntsön, mert úgyis az számít, hogy jól álljon. a hajdivatot max annyiban jó betartani, h pl nemrég a fonás volt divat - akkor díszíthetted azzal a hajad ha jól áll, de amúgy hajvágásnál szerintem se az döntsön.
2010. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ezt a divatozást ne úgy értsétek, hogy nekem is mint a többi lánynak deszka egyenes a haja, mert nekem a hullámos áll jól. de nagyon köszönöm :))
2010. nov. 15. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
frufru fiatalít, ezt tartsd szem előtt.
2010. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

uhh köszi :D

akkor már csak anyámat kell meggyőznöm :S :D

2010. nov. 15. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
www.femina.hu ott pedig a frizurapróba részt keresd meg,oda lehet hajakat próbálgatni egy meglévő fotódhoz
2010. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én frufrus vagyok, és kifejezetten örülök, hogy nem mindenki ugyanilyen fejjel rohangál az utcán.
2010. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :))
2010. nov. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!