Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még a fekete hajszín?

Divat még a fekete hajszín?

Figyelt kérdés
Ha nem, mi most a "divathajszín"?
2011. szept. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, és mindig az a divat, hogy olyan hajad legyen, ami jól áll.

De állítólag a vörös és az eperszőke lesz a divat mostanában.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok divatfejet, azért kérdem :)

Anno befestettem a hajam feketére, erre bejött divatba...

Most épp le akarom növeszteni, és most fele barna, fele fekete... Szerintem vagány :)

Viszont barátom kérdezte, hogy nem akarom-e visszafesteni, de nem akarok divatfejet...

2011. szept. 25. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Divatfej nem egy fekete haj, vagy vörös...A divatfeje ezeknek a kis emós (vag ymilyen) pi csáknak van. Egy ápolt szép fekete haj nem fog kiváltani az emberekből gúnyt vagy lenézést..
2011. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

dehogynem ;)

tapasztalat :)

amúgy nem mintha érdekelne, hogy mit gondolnak... csak egyszerűen nem akarok olyan hajszínt, mint az emberek 80%-ának :)

2011. szept. 26. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért eloszlik a hajak színe így is:) De tény, hogy régebben a szőke az utóbbi 4 évben a sötétbarna és a fekete volt a divat.

Érdekes, én hófehérke típus vagyok kék szem, fehér bőr sötétbarna haj, és amikor ezek a sötét hajak voltak divatban, akkor középszőke, világosszőke voltam (jól is állt), mostanában visszaszíneztem az eredetire :DD

Most hófehérke vagyok újra.


Amúgy most a vörös haj a divat :) Meg elég sok nőn látok hiperszőke hajat.

Megoszlik a hajszín, elég sok szőkés is van, ugyanannyi barnás és kevesebb fekete ill. vörös, de azokból is van bőven.


Olyan színt válassz, ami közel áll az eredetidhez illetve az egyéniségedhez:)

Ha ez a fekete, akkor mindenképpen maradj fekete!

2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!