Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befolyásol valamit, ha gyermek...

Befolyásol valamit, ha gyermeksamponnal mosok hajat?

Figyelt kérdés

A Baba gyereksamponját használom. Szőkitett hajam van egyébként... Használok balzsamot is, ilyen hajtörést megszüntető, kifésülést segitő balzsamot(Gliss Kur).

Befolyásol valamit?

17L


2010. nov. 15. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is mosok néha a hugoméval :D (3 éves)

Csak jó dolgokat tapasztalok.

2010. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz tőle. Én öcsém samponját használom. Van neki fent is meg lent is. egyszer mondom kipróbálom, hát azóta azt használom nagyon tuti:P az pedig Gabi babasampon. Az legalább nincs tele alkohollal, meg minden sz.rral:S

Ugyanígy a testápoló, abból is Gabi krémes testápolót használom. eddig nekem ez vált be:)

2010. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig gyerekeknek valót használok. Extra hosszú hajam van, és a többitől könnyen kiszárad. Ezekből is csak pár vált be, ami szulfátmentes. A Gabi is eléggé szárított, a Johnson is. A dm sajátmárkás, a babydream nagyon jó. Meg a Dulgon, Schaubar.
2010. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii :D
2010. nov. 17. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!