Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokjak le a háton...

Hogyan szokjak le a háton alvásról?

Figyelt kérdés
Mindig is az oldalamon, összegömbölyödve aludtam, de mostanában kezd reggelente istentelenül szétaludt fejem lenni. Igyekszem napi 8 órát aludni, elég folyadékot iszom, de ez sem segít, talán a párna lehet a baj. A hátamon fekve viszont úgy érzem magam, mint egy felborutl katicabogár. Ötlet?
2010. nov. 15. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
... elírtam.X3 *Rá a háton alvásra?
2010. nov. 15. 19:45
 2/5 anonim válasza:
Én úgy szoktam háton aludni, hogy a térdem alá vastag párnát teszek (speckó párna, amit nem nyomódik össze, de bármilyen magas vagy hengeres párna jó lehet), és a fejem alá pedig szintén elég nagy párnát teszek. Így nagyon kényelmes, szerintem próbáld ki. Viszont az a tapasztalatom, hogy elég nehéz megszokni egy új alvási pozíciót, ha valami mást nagyon megszoktál már. Én hason aludtam már gyerekkorom óta, de pár éve már nagyon de nagyon fájt a nyakam attól, hogy mindig egy irányba fordítottam alvás közben, ezért akartam háton aludni. Most már mindig háton alszok, de hosszú időbe telt, egy ideig még mindig visszagurultam a hasamra, és csak úgy tudtam elaludni.
2010. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez nekem segít, de nekem mamám mikor háton alszik, olyankor horkol...
2010. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

juj, bocsi, elolvastam a kérdést :D

próbálj meg hason aludni, vagy másik ágymatracot vegyél?

2010. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit takar a szétaludt fej?
2012. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!