Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szürke, fakó megviselt bőrt...

Szürke, fakó megviselt bőrt mivel lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés

Genetikailag is szürkés a bőröm, táskás a szemem... és elég érdekesen néz ki..:D


mitől lehet elmulasztani, illetve fokozni a szürkeséget?


2010. nov. 16. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél több vasat, aludd ki magad, bőrödre púder, karikákra hideg kiskanál, uborka, korrektor.
2010. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem nagyon szeretnék még sminkelni.:D

(nem akarok olyan tucat lenni)


de köszönöm az ötleteket.:)

ja és még egy kérdés akkor már:D

Miben is van VAS ?

2010. nov. 16. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
pl spenót, sóska... ha a felső hámréteget akarod leradírozni, használj nem jódozott apró szemcséjű sót bőrradírként.
2010. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
rágcsálj acélhengereket
2010. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az előző hülye:D


Nos amiben vas van: máj (szárnyas vagy sertés), és más belsőségek, aszalt szilva és mazsola, zöld zöldségekben, lencse, babfőzelék.

De koncentráltan a belsőségekben, de ettől nem tuti hogy más színű lesz a bőröd. Mert ha genetikailag ilyen bőrt örököltél??

Étkezz egészségesen, legyél sokat friss levegőn és igyál sok folyadékot.


A karikák ellen nekem is csak a smink segít:S Evvan:S

2010. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kis bőrradiros arclkemoso pl.garnier (nekem mentolos kicsit az enyém és tök jó lesz utána ataintása.)Szerintem vizes kézzel kend el az arcodon és picikét hagyd fent 1perc kb aztán mozsd le,a mentom egy kicsit felfrissiti szerintem.

Mondjuk szerintem egy jó alapozo is nagyn sokat dob az arcon.Sok helyen segitenek is neked olyat találni ami elönyös mégsem érzed h fentvan és nem is maszkszerű.

A bőrödnek leginkább E- és C-vitaminra van szüksége.

Valami jó hidratálo fontos,olyan lenne a legjobb ami vitaminos.


[link]

2010. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!