Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám eltüntetni a...

Mivel tudnám eltüntetni a pattanásokat, és a mitesszereket?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy használtam már Garnier Pure-t és Clean&Clear tonikot, és gyógyszertári arcszeszt is, de egyik sem vált be, mert vagy kiszárította a bőröm vagy a homlokomról eltüntetett mindent de az államnál kétszer annyi pattanás jött ki:S Holnap megyünk majd anyuval vásárolni, és azt szeretném kérdezni, hogy milyen termékeket ajánlotok? A kozmetikust ne mondjátok, mert majd decemberbe megyek, és onnantól rendszeresen járni fogok:)


13/l


2011. nov. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
5000 ilyen kérdés van naponta. Keress vissza. És egyébként is mindenkinek más válik be.
2011. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is sok terméket kipróbáltam már, nekem a következők váltak be:

-A müllerből vettem kifejezetten pattanásokra való arcmaszkot. Kis takasban van, egy tasak 2 részből áll, szóval 2x-i használatra jó. Van sima és van thermo-s cucc is, nekem a második jobban bevált:)

-a másik termék pedig az essence-től az anti spot gel. meglepődtem,hogy mennyire használt:)

[link]

2011. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Majd kipróbálom:D
2011. nov. 3. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Csakis gyógyszertári terméket vegyetek, bármi amit ajánlanak ott, ki lehet próbálni, valami biztos beválik.

Az ilyen DM-es meg Rossmannos divatszerek nem jók semmire.

2011. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már gyógyszertárit, de nagyon kiszárította a bőröm, és kipirosodtam meg hámlottam..
2011. nov. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!